Kolejny rok szkolny realizujemy ministerialny program "Laboratoria Przyszłości". Dzięki pozyskanym sprzętom i narzędziom uczymy się coraz większej niezależności. Nasze pracownie działają pełną parą. Samodzielnie, albo z pomocą nauczycieli, najstarsi uczniowie uczą się przygotowywać proste posiłki. Podczas zajęć kreatywnych pracujemy też nad wykonaniem wspaniałych prezentów pod choinkę dla naszych bliskich. 

 

 

Logo Laboratoria Przyszłości

Powoli podsumowujemy cały rok pracy z wyposażeniem zakupionym dzięki rządowemu Programowi Laboratoria Przyszłości. Wyposażenie pracowni gospodarstwa domowego oraz pracowni do zajęć rozwijających kreatywność pozwoliło nam kształcić nowe umiejętności, prowadzić atrakcyjne zajęcia i coraz lepiej przygotowywać uczniów do korzystania z nowych technologii w życiu codziennym. Czekamy na nowy rok szkolny i nowe wyzwania w naszych szkolnych Laboratoriach Przyszłości.

 

 

 

Logo Laboratoria Przyszłości

Z okazji 550 - tej rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika chcielibyśmy zaprosić dzieci i młodzież z Państwa szkoły do wspólnego konkursu pachnącego piernikami. 

Na zwycięzców czekają nagrody i dyplomy.

Serdecznie zapraszamy!

Beata Janowska, Agnieszka Skulmowska i Krzysztof Badach

Regulamin konkursu

W maju kontynuowaliśmy naszą przygodę z fotografowaniem. W ramach przygotowania zdjęć na konkurs fotograficzny, wybraliśmy się do Parku Miejskiego szukając ciekawych ujęć przyrody. Połączyliśmy przyjemny, wiosenny spacer z nauką posługiwania się aparatem fotograficznym, zakupionym w ramach

 

 

 

Logo Laboratoria Przyszłości